Wybór suplementów jest ogromny. Jak nie dać się nabrać i nie kupić czegoś, co w ogóle nie działa? Czy stosowanie dostępnych w sklepie odżywek jest niebezpieczne dla zdrowia?
Zakupy pod kontrolą
Zanim udamy się do sklepu warto zastanowić się, co chcemy osiągnąć poprzez stosowanie suplementacji. Niektóre produkty pomogą przyspieszyć budowanie masy mięśniowej, inne wspomogą spalanie tłuszczu, jeszcze inne połączą te dwie funkcje. Na półce nie brakuje też suplementów chroniących stawy czy pomagających rozgrzać mięśnie przed treningiem. Jeśli sprecyzujemy swoje oczekiwania, sprzedawca na pewno pomoże nam dobrać właściwy preparat. Zakupy w sieci są nieco łatwiejsze, bo możemy wejść w określoną kategorię i zapoznać się bez pośpiechu ze znajdującymi się tam odżywkami.
Uwaga na oszustów
Kupując w sieci możemy nabrać się na zapewnienia sprzedawcy, że preparat działa szybko i skutecznie. Niestety, nie widzimy opakowania i możemy nabyć coś całkowicie bezużytecznego. Taki produkt może być niebezpieczny, dlatego poleca się kupowanie tylko w sklepach cieszących się dobrą opinią użytkowników.

Previous post Czy suplementy są niezbędne dla osób uprawiających sport?
Next post SUPLEMENTY DLA MĘŻCZYZN