Nie da się ukryć, że stosowanie suplementów wymaga systematyczności. Połączenie właściwej suplementacji z treningiem daje satysfakcjonujące efekty. Dzięki pomysłom producentów możemy korzystać z odżywek o każdej porze dnia.
Komfort przygotowania
Jeśli pracujemy, przemieszczamy się lub często wychodzimy z domu, warto zaopatrzyć się w shaker. Produkt wykonywany jest z materiałów, które mogą mieć kontakt z żywnością i są całkowicie bezpieczne. Shaker ułatwia rozmieszanie odżywki w każdym miejscu. Nie pobrudzimy się i nie musimy zabierać ze sobą łyżeczki. Doskonała propozycja dla wszystkich, którzy zastosować suplementację przed wyjściem z pracy na siłownię lub pomiędzy spotkaniami biznesowymi.
Odmierzanie odżywek
Niejednokrotnie kupujemy duże opakowanie odżywki, żeby wystarczyło nam jej na dłużej. Przed wyjściem z domu odmierzamy trochę proszku i przesypujemy do woreczka. Nie jest to najwygodniejszy sposób transportowania suplementów do pracy czy na uczelnię. O wiele bardziej komfortowe są gotowe saszetki lub po prostu odżywki w formie kapsułek.

Previous post Suplementacja
Next post Po jakie suplementy sięgać?